Tým studentů z vedlejší specializace Komerční komunikace zvítězil v soutěži „Mladý delfín“

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVe čtvrtek dne 21. 5. 2015 proběhl galavečer v Divadelním sále Klubu Lávka jehož součástí bylo slavnostní vyhlášení výsledků desátého jubilejního ročníku soutěže Marketér roku 2014 a třetího ročníku soutěže v kategorii pro studenty vysokých škol.  Organizátorem soutěže je Česká marketingová společnost.

Vítězství a studentskou cenu Mladý delfín získal tým studentů z vedlejší specializace Komerční komunikace ve složení Zuzana Coňková, Martina Lelková a Markéta Lipavská. Tématem soutěže bylo „Jak komunikovat Českou republiku v zahraničí“. Třetí místo obsadil též tým studentů v vedlejší specializace Komerční komunikace ve složení Kateřina Kvapilová, Monika Spáčilová a Kristýna Woloszczuková.

Časté úspěchy studentů z vedlejší specializace Komerční komunikace v soutěžích při zpracování případových studií zadaných z praxe jasně ukazují, jak důležité je propojení teorie s praxí ve výuce. Kromě výše uvedené soutěže se další studentský tým z předmětné specializace probojoval do oblastního finále soutěže spol. L´Oréal Brandstorm, které se uskutečnilo v 6. 5. v Bratislavě (pozn.: do světového finále soutěže Brandstorm, které se koná v červnu v Paříži, postoupil tým studentů z Maďarska), jiný tým zase vzorně reprezentoval na začátku února  naši školu na konferenci Retail summit 2015.