Seznam pracovníků s e-maily a konzultačními hodinami

Dne 8. 11. 2016 odpadaji KH pro nemoc vyucujici. V. Filipova
Konzultacni hodiny pro diplomove a bakalarske prace probihaji prostrednictvim Teams - viz zasilane pozvanky. Konzultace k semestralnim projektum jsou mozne vzdy po skonceni vyuky. Nevahejte vyuzit i ostatni kontakty - WhatsApp, mobil, mail.
KH se nekonaji z duvodu koronaviru az do odvolani. There are no Office Hours due to coronavirus until further notice. V pripade potreby mne muzete kontaktovat na zuzana.kreckova@vse.cz, alternativne muzeme domluvit on-line spojeni pres MS Teams. In urgent cases you can reach me at zuzana.kreckova@vse.cz, alternatively we can agree on on-line connection via MS Teams.
Write me an email in advance when you need consultation! The consultation hours might be changed. For Czech students only: V prubehu trvani mimoradneho opatreni konzultuji diplomanti kvalifikacni prace elektronicky. Pokud potrebujete telefonickou konzultaci poslete mi na sebe cislo emailem. Prace s datem odevzdani 24.4. mi poslete ke kontrole nejpozdeji 9.4. 2020. No consultation hours from 3rd to 7th February 2020. I am attanding an international conference.
pro konzultaci BP a DP prosim dohodnete termin emailem
Dalsi terminy na zaklade domluvy - Pro konzultaci v ramci vypsanych terminu i pro domluveni jineho terminu je nutne mne predem kontaktovat emailem, abych si pro Vas rezervovala adekvatni casovy prostor. KH se mohou menit. Further dates by agreememt. It is necessary to contact me in advance via email to book time for your consultation within the above stated hours as well as for setting another date. The consultation hours may change.
Po dobu nemoznosti pritomnosti studentu ve skole mne pro konzultace kontaktuje e-mailem, dohodneme vhodnou distancni formu i termin konzultace.